Gratulujeme!!!

Podařilo se vám spojit a nyní se můžete společně odebrat na degustaci rumů, která začíná ve 21.00 hod. u stánku v restauraci. Vaše spojené díly slouží jako vstupenka.

Můžete ochutnat tyto skvělé rumy:

Millonario 10 Years Old Aniversario Reserva - Jemný rum vytvořený k oslavě desetiletého výročí peruánských rumů Millonario. Nádherný a svěží rum, který zrál v sudech po bourbonu a španělském sherry Oloroso. 

Dictador 12 Years Old - Dvanáctiletý rum Dictador vzniká v palírně Destileria Colombiana ležící ve městě Cartagena na severozápadě Kolumbie. Vyznačuje se bohatě jantarovou barvou s načervenalými tóny. Aroma je plné a intenzivní s náznaky karamelu, medu a pražené kávy. Chuť je velice jemná, s prvky karamelu, kakaa, medu a kávy. Závěr v sobě skrývá lehký dubový podtext.

Dictador 20 Years Old - Dvacetiletý kolumbijský rum Dictador má jantarovou barvu s červenými odlesky. Aroma je silné s tóny karamelu, vanilky, medu, pražené kávy a dubu. Chuť je pak velmi jemná ale přesto komplexní. Jedná se o nejoceňovanější rum světa a pyšní se celou řadou prestižních medailí.

Dos Maderas Seleccion - Rum Dos Maderas 5+5 PX zraje třífázově. Výsledkem je mimořádný a unikátní rum jantarové barvy a delikátní chuti, ze které jsou cítit hrozinky, fíky a vanilka. Díky zvolenému způsobu zrání je tento rum vhodnou alternativou cognaců a brandy.

Don PAPA 7 Years Old - Masskara - Sedmiletý filipínský maloseriový rum zrající sedm let v dubových sudech v předhůří hor Kanlaon na ostrově Negros. Aroma je lehké a ovocné. Chuť pak jemná s tóny vanilky, medu a kandovaného ovoce. 

Ron Zacapa Centenario Solera Gran Reserva 23 Years Old - Směs rumů s dobou zrání od 6 do 23 let. Rum je destilovaný z fermentované šťávy z čerstvé cukrové třtiny nazývané virgin honey (panenský sirup). Začátek je jemný a postupně získává na intenzitě. V aroma se mísí vůně karamel, kořeněného dubu, sušeného ovoce, vanilky a kakaa. Pochází z Guatemaly.

Přejeme příjemný zážitek!